13     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Blood Rayne 2Marek "Markinson" Napierała


Seksowna, odziana w skóry półwampirzyca powraca. BloodRayne dzięki swej pomysłowej fabule odniosła na świecie duży sukces. Wampirzyca wycinająca w pień hitlerowców, strumienie, czy wręcz morze krwi jest tym, co większość Graczy bardzo lubi…OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ
30 października 2003 roku firma Majesco ogłosiła, iż na jesieni 2004 roku w sklepach pojawi się 2 część przygód BloodRayne. Została również uruchomiona strona www.bloodrayne2.com, na której fani po uprzednim zarejestrowaniu się będą mieli dostęp do ekskluzywnych trailerów, tapet i innych materiałów. Strona ma być na bieżąco aktualizowana, można również zamówić sobie newsletter.

Miło się zaczyna. Nie wiem jak wam, ale mi się jeszcze bardziej chce grać :]

BLOODRAYNE JEDZIE DO HOLYWOOD
Jednak w grze nie będziemy mieli okazji wyciąć w pień grona znienawidzonych aktorów. Ogromna popularność bohaterki oraz sukces komercyjny gry zaowocowały umocnieniem się pozycji BloodRayne w świecie komercyjnej rozrywki, a co za tym idzie podpisaniem kontraktu na pełnometrażowy film. Z doświadczenia wiemy, iż przenoszenie na srebrny ekran fabuły gier komputerowych kończy się nakręceniem szmiry. Teraz pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że reżyserzy nakręcą przynajmniej coś na tym samym poziomie co UNDERWORLD lub lepszego.

Bleeeee....nie wypijesz mojej krwi...młotku, ratuj!!!!

I`M BACK
Urodzona z niezwykłego związku ludzkiej kobiety i wampira BloodRayne została obdarzona niezwykłymi mocami przypisanymi wampirom, niestety odziedziczyła również ich słabości – brak odporności na światło słoneczne oraz konieczność picia krwi.
W sequelu BloodRayne będzie toczyła osobistą walkę z jej szalonym rodzeństwem, które odziedziczyło spadek po ich zmarłym ojcu Keganie. Rodzeństwo naszej bohaterki wymyśliło tajemniczą substancję, którą nazwali „Całun”. „Całun”, gdy zostanie zaaplikowany wampirowi kompletnie neutralizuje zabójczy wpływ promieni słonecznych. No i teraz tylko nasza odziana w skóry półwampirzyca może ocalić ludzkość przed atakiem wampirów.

Małe dzianga-banga i koleś będziesz trupem!

WYNIEŚĆ BLOODRAYNE NA WYŻYNY…
Ken Gold wice szef do spraw marketingu zapowiada, o wiele większy postęp sequela w porównaniu do poprzedniej części. Gra ma być o wiele dłuższa i jeszcze bardziej napakowana akcją. System walki rozwija się znacznie ponad ten, który mieliśmy okazję zobaczyć w poprzedniej części. Dynamiczna walka, akrobatyczne kombinacje ciosów nowe widowiskowe sposoby wykończenia wrogów – to wszystko mamy zobaczyć w drugiej części.

Gdzie są wszystkie wampirki? :/

Zmodyfikowany silnik Infernal wygeneruje całkiem nowe, większe przestrzenie nowoczesnego miasta. Gdy dołączymy do tego jeszcze monition capture i ulepszoną grafikę być może uzyskamy smakowitą grę akcji. O tym przekonamy się w październiku.


13     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Blood Rayne 2