33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru


WSTĘPNIAK NUMERU

Wacław " DRIZIT " Beck
  Cześć Czołem, w tak zaj….pięknych okolicznościach! Już miesiąc temu pisałem, że nie za bardzo wierzę w to, co się tu dzieje, ale programiści Black Isle mi świadkiem, że jakbym wiedział jaki odlot będzie w tym miesiącu, to bym się powstrzymał z tą pochopną oceną. Otóż – tadam, tadam – panie i panowie – w tym miesiącu przenieśliśmy się na nowy – ogromny – serwer, a raczej na dwa serwery, jeden na online, a drugi na offline – FAKT nr 1. Ponadto, zmieniliśmy adres strony na ww.ss-ng.com (yessssss!!!!) – FAKT nr 2. W tym miesiącu także, po raz pierwszy zostaliśmy umieszczeni na CD gazety – FAKT nr 3 (od tego miecha, ma się to już dziać cyklicznie!). Ponadto (a jakże!), nawiązaliśmy pierwszą współpracę z dystrybutorem, której rezultatem, będzie otrzymywanie, co miesiąc, gier do recenzji. – FAKT nr 4. Jeszcze coś? Hmmm, niech pomyśle. Jasne że jeszcze coś! :]
Mamy dla Was, prosto zza zachodzniej granicy wywiad z twórcami gry, fallouto podobnej, ale za to nie osadzonej w realiach świata po zagładnie, a raczej w pełnym rozkwicie – RESTRICTED AREA. Do tego, czeka kilka świeżutkich i eksskluzywnych screenów!! Gotuje się pod czaszką, a to dopiero początek przyjemności! Do tych wszystkich miodowo-orzeszkowych bajerów, mamy dla Was 2 cześć wywiadu ze Jerzym Poprawą, kolejne wyniki z rozgrywek UT i….Zaraz, zaraz, zapomniałem jeszcze napisać o istotnych nowościach. Otoż w archiwum, dostępne są wersje ONLINE i OFFLINE WSZYSTKICH dotychczasowych numerów SS-NG. Także dla TWOJEJ przyjemności, wypasiony czytelniku, przygotowaliśmy nowe (no dobra, to podrasowane stare :P) – mamy nadzieje – ładniejsze i bardziej, czerwoniutko-klimatyczne menu.
Do tego w piśmie pojawiły się konsolowe newsy – to zapowiedź (mam nadzieje), szybkiego rozwoju cześci konsolowej pisma, o nowe bajery – jeden mamy już w naszych chorych umysłach.
Członkowie redakcji, zabiegani jak zawsze, walczący z przeciwnościami losu, kolosami, egzaminami, przygotowywaniem się do matury czy dyplomy,kobietami, oraz hordami potworów biegających po Śródziemiu, nie spoczywaja i niespoczną, dopóki nie otrzymacie NOWEGO, GORĄCEGO numeru! W tym miechu napisali dla was między innymi: Zapowiedź, krwistej, drugiej część BLOODRAYNE’a, odjechaną jak jeszcze chyba nigdy, zapkę S.T.A.L.K.E.R'A autorstwa, Markinsona - poszukiwacza zaginionej błyskawicy. Możecie także zawiesić oko, na recenzji komiksowej XIII, kolejnej cześci BROKEN SWORDA, o podtytule SLEEPING DRAGON lub na BREATH OF FIRE IV, SILENT STORM 2. opinie o adwokatach z Łodzi
Lutowy numer, to także numer skrajności, otóż PRO EVOLUTION SOCCER otrzymał od nas – a dokładniej od Gonza, ocenę 10/10, a dodatek do SIM CITY 4 1/10 (shit :P). W klubie Konesera trzy cukiereczki w polewie miodowej - BALDUR’S GATE, THE LOST VIKINGS, oraz MORTAL KOMBAT II. Dział sprzętowy został, w tym numerze wyjątkowo mocno obsadzony, cztery teksty, a w tym artykuły: LOKALNE SIECI KOMPUTEROWE – CO W TEJ TRAWIE PISZCZY?, ZESTAWY GŁOŚNIKOWE oraz tekst o REKLAMACJACH. Stałych pozycji również nie zabraknie. Oczywiście, zrobimy sobię także KRÓTKĄ PRZERWĘ W ZABIJANIU, ale o jej zawartości poczytacie dalej. Nie zapomnieliśmy także, o goracej jak zbliżajace się do nas lipcowe słońce, relacji z targów Komputer Expo 2004! Zobaczcie, co w polskim świadku komputerowym piszczy.

Czy słyszysz ten lud krzyczący za twoimi plecami – oni chcą tego samego co ty! Rzetelnych i ciekawych informacji, podanych, jak za dawnych dobrych, lat. Jest coraz lepiej, ale potrzebujemy Waszej pomocy, aby była naprawdę dobrze! Piszcie na forum, wysyłajcie maile, krzyczcie, rozbijajcie się o swoje! Bo jak nie tooo….:>
Już teraz, zapraszam Was za miesiąc, bo będzie numer specjalny o ….czym to dowiecie się w marcu. Mamy w planie także, podrasować jeden i otworzyc drugi dział.
Trzymajta się Peceta, grajcie do wytrzeszczu oczu, a potem czytajcie nas (byle nie w wannie!!!!) do białego świtu.
Do przeczytania w marcu……pamiętajcie – w marcu jak w garncu……hehehe

AVE GRACZU POLSKIEJ SOCJALISTYCZNEJ REPUBLIKI LUDOWEJ.

PS. Skoro już o liczbach mówimy (a mówimy? :]), to wypada się pochwalić, że ostatni numer przeczytało 8 000 osób (!) – czyli pobiliśmy kolejny rekord!
Wywiad z Poprawą cz.2

[Gregorious]  Klasyka

[Keiran]  Epizody IV-VI Książki
[Pellaeon] Przewodnik po statkach i okrętach Gwiezdnych Wojen: Niszczyciel Gwiezdny klasy Victory

[KonY] Wyniki Rozgrywek Ligii
[Veeroos] LEGENDY - Chris Huelsbeck

[Veeroos] FLASHBACK

[Iwan] Kupiec
[Carnage] Fire Force33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     Wstępniak numeru